Hive Tracker 2.0.1

You can personalize all lists now. Honey, Status and +text lists can be edited. If you want to download from your computer write to or at folder, From Settings>Advanced>Lists save them to the app.

****

New notepad page is for your to do lists downloaded from your computer. You can write to and save it  in app.

****

You can save now  statistics and see the comparison later.

****

Multi-languages of Hive Tracker are

az, bg, de, en, es, fr, hu, it, pt, ru, tr, uk, 中文.

Feedback please if you see a translation error.

Menu (2)

 

Kovan Takip 2.0.0

Artık programdaki bütün listelerimizi kendimize özel yapabiliyoruz. Bütün listelerimizi Ayarlar>Gelişmiş bölümünden girebildiğimiz gibi istersek uzun listeleri bilgisayarda hazırlayıp sdcard/bee/ klasörü altında status.txt ve text.txt içine kaydederek Ayarlar>Gelişmiş>Listeler bölümünden uygulamaya aktarabiliyoruz.

*****

Bir diğer yenilik yapılacakları bilgisayarda hazırlayıp uygulamaya aktarmak isteyenler için Not Defteri bölümü. İsterseniz cihaz içinden de giriş yapabildiğiniz bu bölümde bilgisayarda hazırladığınız notları  sdcard/bee/notepad.txt içine aktararak kovan bakımı sırasında elinizin altında olmasını sağlayabiliyorsunuz.

*****

Başka bir yeni eklenen özellik istatistiklerin geçmişinin kaydedilmesi. İstatistik sayfasındaki kaydet düğmesi ile dilediğiniz istatistikleri genel kayıtlar bölümüne kaydedebiliyorsunuz.

*****

En son yeniliğimiz de toplam 10 dilde kullanılabilecek olması.

Almanca(de), ingilizce(en), ispanyolca(es), fransızca(fr), macarca(hu), italyanca(it), portekizce(pt), rusça(ru), türkçe(tr), ukraynaca(uk). Belki yunanca ve bulgarcayı da eklesek olur.

Bu arada farkettiğiniz tercüme hatalarını bize yazarsanız düzeltmeye çalışırız.

uk

v1.5.2 Personalized Lists

PERSONALIZED LISTS

For taking quick notes during the hive controls you can use +text list. All items selected from the +text list will be added to the note field. You can choose as many item as you want from the list.
Status and +text lists can be personalized easily. Write your list separating by comma to the text.txt for the +text list and to the status.txt for the status list, and save them to the folder sdcard/bee/ .

Ex:

Split,Acquired,Package,Swarm,Queen cups

Personalized Lists

 

 

v1.5.2 Özelleştirilmiş Listeler

Bee KovanTakip 1.5.2 deki yenilikler:

Nota eklemek istediğiniz yazıları hazır yazıların bulunduğu + text listesinden seçebilirsiniz. Listeden istediğiniz kadar yazı seçebiliyorsunuz. Seçtiklerinizin hepsi nota ekleniyor. Ayrıca  +text listesini kendi isteğinize göre oluşturmak istiyorsanız listede görmek istediklerinizi oluşturacağınız text.txt dosyasına virgülle ayırarak yazmanız yeterli. Bu dosyayı sdcard/bee/ klasörünün altına kaydedeceksiniz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LİSTELER

Örnek:

Kapali yavru alindi,Acik yavru alindi,Kapali yavru verildi,Acik yavru verildi,Kek bitmis,Ari sakin,Ari hircin,Serbeti icmemis,Polen bloku,Polen az

 

Durumu listesi için de aynı şekilde bu sefer status.txt dosyası içine yazacaksınız ve bu dosyayı sdcard/bee/ klasörünün altına kaydedeceksiniz.

 

v1.5.0 Kontrol tarihi

Bee Kovan Takip v1.5.0

Ortadaki takvim tuşu ile gelecek kontrol tarihinizi seçebilirsiniz. 3.yedek alanı artık bunun için kullanıyoruz.(Sol ok tuşuna uzun basınca ortaya çıkan alanlar)

Bugün kontrolü planlanmış olan kovanların toplu olarak listesini takvim tuşuna UZUN basarak görebilir ve listeden seçebilirsiniz.

Ana listede de  bugun kontrolu olanların numaralarının yanında kontrol yazdığını görebilirsiniz.

 

 

Video record for each hive

V1.2.0 Video record for each hive is possible now.

First one of the hidden extra fields (y1, y2, y3) is used to store video address. (To see them, longclick the left arrow, to hide them longclick the right arrow)

Screenshot_video_en
To play the recorded video longclick the video button.

 

To play the recorded video longclick the video button.

V1.2.1: Bug of returning to the first record after playing video is fixed

V1.2.2 V for video
Hives having video record are shown with a V for video on the List

Translate »