Bağlar Bal

Evim

2012′nin 4 Dekorasyon Trendi

Trend dedektiflerinin yaptıkları yorumlara göre yıldızı parlayan formlar, markaların çıkardıkları yeni koleksiyonlar ya da tasarımcıların favorisi olan stiller hangi mobilyaya yatırım yapmanız gerektiği konusunda aklımızı karıştırıp dursa da, bazı tasarım unsurları uzun süredir hava durumundan etkilenmeden popülerliğini koruyor. İşte 2012′nin yaşam alanlarında da kendine yer bulacak dört rota…

1. XL boyutlar

Devasa hacimler yine evlerde odak noktası olmaya aday. Özellikle minimalist evlerin favorisi olan bu seçenekler, geniş mekanlarda gövde gösterisi yapıyor.

2. Fonksiyon

İşlev değiştiren, ortadan kaybolan, eve dinamik oyunlar katan mobilyalar işimizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Hareketli ürünlere tasarımın sihri değdikçe daha ilginç sürprizlerle karşılaşıyoruz.

3. Rahatlık

Bireysel keyiflerin ön planda olduğu konforlu bir alan yaratmanın yolu, yayılmaca işleviyle dikkat çeken kanepe, koltuk ve daybed gibi tasarımlardan geçiyor.

4. Samimiyet

Aksesuar ya da kitaplar için birer sığınak olan tasarımlarda kapakların ortadan kalktığı mobilyalar tercih ediliyor. Açık raflar, kitaplıklar, ve duvar üniteleri, evle içli dışlı olma telaşında.

&nbsp

Sağlık Bilgileri Sağlık Bilgileri Kdv Hesapla