Bağlar Bal

Evim

Etkileyici Holler

&nbsp

etkileyici girişler Etkileyici girişlerEve girdigimizde ilk izlenim çok önemlidir. Sıcak,samimi bir atmosferle karşılaşmayı kim istemez…

Antreler, koridorlar evimizin en yoğun hareketliliğin olduğu yerlerdir. Sabah işe giderken belki birkaç kişi aynı anda ayakkabılarını, paltolarını giyer, çantalarını koyar. Düzen ve depolama girişler için en önemli çözülmesi gereken sorunların başında gelir..
Bu küçük alanları renk, depolama ve düzenlemelerle  farklı alanlar haline getirebiliriz.
Birkaç basit çözümle girişinizi düzenleyin….
Her alanı değerlendirin. Duvarlar,varsa merdiven altları..depolama alanı olarak değerlendirebileceğiniz alanları belirleyin…

antrede+depolama Etkileyici girişler

Doğru renk seçin.Antreler genellikle doğal gün ışığı almayan, küçük mekanlardır..Mekanı daha küçük gösterecek koyu renk duvarlardan kaçının… Açık mavi, yeşil tonları kullanın…
Büyük antreler veya belli bir dönemi yansıtan dekorasyonlarda  koyu yeşiller,kırmızılaar harika olabilir. Bu renkleri uygularken aydınlatma da göz önünde bulundurulmalıdır. Koridorlarda ise uzun duvarlarda açık tonlar,uzak duvarlarda(kısa) koyu renkler kullanarak daha geniş fakat derin olmayan mekan etkisi yaratabilirsiniz.

antrede+renk+se%25C3%25A7imi Etkileyici girişler
antrede+ye%25C5%259Fil+renk Etkileyici girişler
Antre Etkileyici girişler
Antreniz dekorasyon stilinizle uyum içinde olmalı
yazl%25C4%25B1k+ev+giri%25C5%259Fi Etkileyici girişler
modern+tarz+antre Etkileyici girişler

Aydınlatma:sarkıt avizeler, antrenize hem dekoratif bir şıklık  getirecek hem de aydınlatmada iyi bir seçim olacaktır. Eğer tavanınız alçaksa tavan lambaları başka bir alternatiftir.
Halojen lambalarla daha parlak beyaz ışık elde edebilir, daha soft tonlar için enerji tasarufu ampulleri tercih edebilirsiniz. Antrenizde bir konsol veya sanat eseri varsa masa lambalarından da faydalanabilirsiniz.

giri%25C5%259Flerde+ayd%25C4%25B1nlatma Etkileyici girişler

Karakter kazandırın.

Mobilya ekleyin: Mobilyalar koridorlara veya girişlere hem karakter kazandırı,hem de fonsiyonel..Ayakkabı dolabını,depolama amaçlı ve dağınıklığı ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz. Dekorasyon tarzınıza uygun bir konsol, sandalye, şemsiyelik, askılıklar diğer alternatifler..
Aksesuarlar:mektuplarınız, faturlarınız için dekoratif kutular, anahtarlıklar…Aynalar da olmazsa olmazlardan…

antre+aynas%25C4%25B1+ve+aksesuarlar Etkileyici girişler

&nbsp

etkileyici+giri%25C5%259Fler+%25282%2529 Etkileyici girişler
1064027492594428415 7937648404279432422?l=hobilerle.blogspot Etkileyici girişler

&nbsp

Sağlık Bilgileri Sağlık Bilgileri Kdv Hesapla