Bağlar Bal

Kestane Balı

Bağlar Bal Kestane Balı özel bir baldır. Sabit arıcılık ürünü olduğundan tamamen yörenin kendine has aromasını taşır. beslenen kadınların tercihidir.
Bağlar Bal Kestane Balının sahip olduğu besleyici özellikleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde olumlu etkilerini ailenin beslenmesini üstlenen kadınların bilmesi gerekmektedir.

Bal


Arıcılar için
uygulama

Android app on Google Play

Bağlar Bal - Sağlıklı Yaşam


 





Email Listesine Üye Olun    Özet Akışına Ücretsiz Abone Olun.

Bizi Takip Edin:

Facebook    Twitter

İade ve Garanti Şartları

Teslimat Şartları

Ürün teslimatlarımızda Kargo Firması kullanılmaktadır. Teslimat süresi İstanbul sınırları içinde 3 gün, diğer bölgelerde 5 gündür. Kargo Firmasının Türkiye'deki ücra bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi Kargo Firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.

Saat 15.00' ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 15.00'ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

Ürünler sadece siparişin verildiği adreste siparişi veren kişiye teslim edilir.

Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Siparişimi iptali

Ödemenizi yapmadan önce siparişinizin tamamını veya bir kısmını iptal edebilirsiniz.

 

Ürünlerin Garantisi

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ve/veya zamanla ortaya çıkabilecek sorunlar için, Bağlar Bal'a başvurulmalıdır.

Tüm ürünler Bağlar Bal garantisi altındadır.

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uyarak, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün/ürünler problemli ise 0 555 344 44 47 no dan Satış Sorumlusunu  arayarak iade başvurusunda bulunabilirsiniz.

İade Şartlarımız;

 • İade işlemlerinde kargo ücreti Müşteriye aittir.
 • İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır.
 • Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 • İade edeceğiniz ürünün orijinal kutusu ve/veya ambalajı bozulmuş (kutu ve/veya ambalaja herhangi koli bandı ve çeşitli yapıştırmalar yapılmış) ve yeniden satılabilecek durumda olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
 • Ürünlerde ve/veya ambalajında aşağıdaki durumlar söz konusu ise iade alınmaz;
  • Herhangi bir leke, kir, çizik, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanma ve hasar varsa,
  • Orijinal ambalajı kutu ve/veya kutu içersindeki destekleyici kutu, kutucuk, köpük ve hava kabarcıklı poşetler eksikse.
 • İade edeceğiniz ürünü, sizlere gönderdiğimiz fatura ile birlikte ve neden ürünü iade ettiğinizi anlatan bir dilekçe ile bizlere iade etmeniz gerekmektedir.
 • Ürünlerin iadeleri için ambalajlarının açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • İade edeceğiniz ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile geri vermeniz gerekir. Eğer ürünü kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı ödemekle yükümlüsünüz.

  İade İşlemleri

  İadeye gelen ürün İade Bölümümüz tarafından incelenir.

  Yukarıdaki iade şartları yerine getirilmiş ise iade işlemi başlatılır. Bu işlem 3 - 7 gün arasında değişmektedir.

  İadeyi onayladığımızda sizlerle iletişime geçilecektir.

  Siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise iade bedeli kredi kartınıza, siparişiniz havale ile yapıldı ise bilgilerini vereceğiniz banka hesabınıza gönderilecektir.

 • Sipariş Hakkında Sorular

   

  Özel Arama

  Site Düzenlemesi
  BaglarBal

  Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiç bir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
  Copyright © 2008-2010 Bağlar Bal 

  Kullanım Sözleşmesi I Gizlilik Bildirgesi I İade ve Garanti

  Sağlık Bilgileri