Bağlar Bal

Kestane Balı

Bağlar Bal  Kestane Balı özel bir baldır. Sabit arıcılık ürünü olduğundan tamamen yörenin kendine has aromasını taşır. beslenen kadınların tercihidir.
Bağlar Bal Kestane Balının sahip olduğu besleyici özellikleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde olumlu etkilerini ailenin beslenmesini üstlenen kadınların bilmesi gerekmektedir.

Bal


Arıcılar için
uygulama

Android app on Google Play

Bağlar Bal - Sağlıklı Yaşam


MUM

Mumlar binlerce yıldan beri kullanılıyorlar. 1900’lü yılların başlarına kadar mumlar aydınlatma aracı olarak kullanılmanın dışında ayrıca dinsel ayinlerde yaygın bir şekilde kullanılmaktaydılar.

Yeniden doğaya dönüşün yaşandığı günümüzde balmumu ile yapılan mumlar giderek daha çok aranmaya başlanmıştır. Tamamen parafinsiz olan balmumu mumlar yanarken havaya doğal bal kokusunu da yayarlar.

 

Email Listesine Üye Olun    Özet Akışına Ücretsiz Abone Olun.

Bizi Takip Edin:

Facebook    Twitter

MUM

 

Mumlarla Gizemli Bir Ortam  Yaratın


Bahçenizde, balkonunuzda ya da salonunuzdaki bitki gruplarının arasına farklı bir düzenlemeyle yerleştireceğiniz mumlarla gizemli bir atmosfer yaratın. Ve kendinizi, yalnızca dalgalı mum ışıklarının bitkilerdeki yansımasıyla belli belirsiz aydınlanan bu ortamın büyüsüne bırakın.

Neden Bağlar Bal Mumu?

Doğal Arı Üretimi: Bağlar Bal Mumu tamamen arıların ürettiği balmumundan üretilmiştir.

 
Bağlar Bal Mumu Saftır: Soya ve parafin mumların aksine Bağlar Bal Mumunda balmumu doğal haliyle kullanılmıştır. Hiç bir katkı  maddesi olmayan balmumu bütün mumların içinde en saf olandır (bitkisel mum olan soya mumu dahil) . 


Balmumunun Yumuşak Işığı Sizi Gevşetir : % 100 saf balmumu mumu kadar güzel ışık veren hiç bir şey yoktur. Spektrum olarak güneş ışığına en yakın ışık balmumu mumunun yaydığı ışıktır. Araştırmalar balmumu mumu yakılmasının hipofiz bezi aktivitesindeki artışın sezgileri ve yaratıcılığı güçlendirip , hayal kurmayı yükselttiğini göstermiştir.

Banyonuzu doğal temizleyicilerle temizledikten sonra, burayı günün olağan geriliminden sıyrılabileceğiniz bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Banyolar şamdan ve mum koleksiyonu için ideal mekanlardır. Mum ışığında banyo yapmak hem rahatlatıcı bir atmosfer yaratır hem de gözleri sert lamba ışığından korur.

Spa, suyla yapılan iyileştirici ve güzelleştirici bakımlar anlamına geliyor. Dilerseniz siz de banyonuzu bir spa’ya dönüştürebilirsiniz. Güzel bir banyo keyfinin verdiği rahatlık ve mutluluk hiçbir şeyle kıyaslanmaz. Doğal banyo ürünleri, mumlar ve tütsüler eşliğinde yapılacak bir banyonun hem ruh hem de beden sağlığımız üzerindeki etkileri tartışılmaz.

 


Balmumu Mumlar Havayı Temizler:

Ev ve günlük yaşamla ilişkili kokuların en çok hissedildiği mekanlar mutfaklardır. Meyve, sebze ve bitkilerin mükemmel doğal kokuları, mutfağı oldukça cazip ve çekici kılsa da bu mekan aynı zamanda istenmeyen, itici kokuların da kaynağı haline gelebilir.
 
Yemek pişirirken, özellikle de kızartma ya da ızgara yaparken, minik yağ partikülleri atmosfere karışıp bazı yüzeylere yapışır. Bunlar tezgahların, duvarların, tavanların hatta pencere çerçevelerinin yağlı bir görünüm almasına yol açar.

Doğal balmumundan üretilen mumların havayı temizleme özellikleri, evdeki toz ve alerjenleri azalttıkları uzun zamandır bilinmektedir.  % 100 saf balmumu mumunun yakılması negatif iyon ürettiği için içerideki havanın kalitesini arttırmaktadır.


Uzun Yanma Süresi: Balmumu mumlar parafin mumlardan 3 kat daha fazla uzun ömürlüdür. Balmumu harici diğer mumlar uzun yanma süresini sağlayabilmek için katkı maddeleri eklerler. Mumlarımız 100 saat yanmaktadır.

 


Temiz Yanış: Balmumu mumlar alerjik etkisi olmayan mumlardır ve  American Lung Association tarafından önerilmektedirler. Balmumu mumlar alerji ve kokulara hassas olanlar için idealdir. Son araştırmalar parafin mumların özellikle kokulu olanlarının içerdeki havayı kirlettiğini ortaya koymuştur.


Yumuşak Bal Aroması: Hiç bir katkı maddesi eklenmediği halde Bağlar Bal Mumu yakıldığında odaya tatlı bir bal kokusu yayılır.

Titremeden yanar:  Bağlar Bal Mumu hava akımı olmayan yerde neredeyse hiç titremeden düz ışıkla yanar.


Kalite: Balmumu mumlar mumların Mercedes'idir. Yine de bütün balmumu mumlar aynı değildir. Bizim mumlarımız elde yapılmaktadır. Çatlak, kırık olmadan  en iyisinin yapılabilmesi için tek tek özel itina gösterilmektedir.


Doğal: Bağlar Bal Mumunda kesinlikle hiç bir katkı maddesi yoktur. Balmumu tamamen doğal haliyle kullanılmıştır. Ağartma veya hidrojenizasyon yapılmamıştır. Sadece filtreleme uygulanır.

Doğal ışık kaynağı mumları, yeşil bitkiler ve rengarenk çiçeklerin arasına yerleştirerek yaşadığınız ortamda doğallık duygusunu vurgulayın.

 

Evinizin vazgeçilmezi olacak Bağlar Bal Mumu siparişini iletişim formundan verebilirsiniz

Bağlar Bal Mumu

Fiyatı: 30 TL dır.

 

Özel Arama

Site Düzenlemesi
BaglarBal

Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiç bir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
Copyright © 2008-2010 Bağlar Bal 

Kullanım Sözleşmesi I Gizlilik Bildirgesi I İade ve Garanti

Sağlık Bilgileri