Bağlar Bal

Kestane Balı

Bağlar Bal  Kestane Balı özel bir baldır. Sabit arıcılık ürünü olduğundan tamamen yörenin kendine has aromasını taşır. beslenen kadınların tercihidir.
Bağlar Bal Kestane Balının sahip olduğu besleyici özellikleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde olumlu etkilerini ailenin beslenmesini üstlenen kadınların bilmesi gerekmektedir.

Bal


Arıcılar için
uygulama

Android app on Google Play

Bağlar Bal - Sağlıklı Yaşam


GDO'ya HAYIR!

Yaşam

 

Email Listesine Üye Olun    Özet Akışına Ücretsiz Abone Olun.

Bizi Takip Edin:

Facebook    Twitter

Yaşam

 

ürün nedir?


İnsan ihtiyaçlarını karşılamak için, doğaya ve insana zarar vermeden üretilerek sertifikalandırılan tarımsal ürünlere ya da ekolojik adı veriliyor.


Genel kanının aksine doğadan toplanan her ürün değildir.

bir yaşam sürmek istiyorsanız “ tuzağına" düşmemek için yapabileceğiniz pek çok şeyin başında seçtiğiniz ürünlerin içeriklerine ve özellikle de sahip oldukları sertifikalara dikkat etmek geliyor. Bu demektir ki; kozmetik, tekstil, gıda, hijyen, bitki ve herhangi bir sektörde kullanacağınız ürünün tam anlamı ile olabilmesi için yetiştiği topraktan, paketlenme aşamasına kadar her adımın yönetmeliklerine uygun hazırlanması gerekiyor.Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nca yetkilendirilen 12 kontrol ve sertifikasyon kuruluşu bu konuda çalışıyor. Türkiye’de sertifika veren kuruluşa başvurduğunuzda tohumundan toprağınıza kadar incelenerek uygun görülmesi halinde o kuruluşun denetiminde ürün üretimi yapılabiliyor.

“ ” ibareli ve sertifika numarası yazılı bir etikete sahip olmayan hiçbir ürün aslında değil; çevre ve sağlık konularında bilinçlenen tüketicilerin gün geçtikçe daha da çok tercih ettiği pazarından pay kapmaya çalışan üreticilerin hazırladığı bir tuzaktır.Neden sorusunun cevabı modern yaşamın kendisinde gizli. Özellikle kanser gibi bağışıklık sisteminin ciddi zararlara ve zamanla mutasyona uğradığı hastalıkların artık ne kadar yaygın olduğunu bir düşünün. Bunun sebebi giderek daha fazla maruz kalınan kimyasal ve zehirli katkı maddeleri, günlük diyetimizde yer alan ürünlerin çoğunun genetik yapısının katkı maddeleri ve teknolojik işlemler ile değiştirilmesi, sentetik üretim biçimlerinin her alanda tercih edilmesi ve bu anlamda soluduğumuz havadan tutun, içtiğimiz suya damgasını vuran zehirli yaşam şekilleri.


Sağlıklı olmak için tek yapmanız gereken kendinize değer vermek ve yüksek standartlarda üretilmiş, sertifikalı ürünleri tercih etmek ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Ballı Yaşam

Doğal Temizlik Malzemeleri

Evde Elma Sirkesi Yapımı


Yaşam

Özel Arama

Site Düzenlemesi
BaglarBal

Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiç bir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
Copyright © 2008-2010 Bağlar Bal 

Kullanım Sözleşmesi I Gizlilik Bildirgesi I İade ve Garanti

Sağlık Bilgileri