Bağlar Bal

Kestane Balı

Bağlar Bal  Kestane Balı özel bir baldır. Sabit arıcılık ürünü olduğundan tamamen yörenin kendine has aromasını taşır. beslenen kadınların tercihidir.
Bağlar Bal Kestane Balının sahip olduğu besleyici özellikleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde olumlu etkilerini ailenin beslenmesini üstlenen kadınların bilmesi gerekmektedir.

Bal


Arıcılar için
uygulama

Android app on Google Play

Bağlar Bal - Sağlıklı Yaşam


Rüyada Bal Görmek

Email Listesine Üye Olun    Özet Akışına Ücretsiz Abone Olun.

Bizi Takip Edin:

Facebook    Twitter

Rüyada Bal GörmekRüyada Bal Görmek

 Zenginliği gösterir. Rüyada bal yiyorsanız, bu hem zengin olacağınız hem de aşk hayatınızda şanslı olacağınız anlamındadır.

Bal yalamak evlenmeye, birine bal vermek iflas edeceğinize, bal yapmak gerçekleşemeyecek hayaller kurmak, süzme bal görmek geçim sıkıntınızın biteceğine ve güzel günlerin yakın olduğuna işarettir.


Rüyada bal görmek zenginliğin işaretidir. Eğer rüyada bal yiyorsanız bu, hem zengin olacağınız, hem de aşk hayatınızda şanslı olacağınız anlamına gelir.

Dindar insan için dinin özünü ve ruhunu anlamaya,güzel davranışa, dünyayı seven için zahmetsiz kazanca ve külfetsiz ganimete işarettir.


Bal, insanın eşiyle arasındaki muhabbete, insanlar tarafından kıskanılmaya, onlardan gelecek sıkıntıya ,

Süzülmüş ya da sıcakta eritilmiş bal itimat edilir bilgiye, insanı ilahi rızaya kavuşturacak hidayete, doğumu yaklaşan çocuğa, şiddetten sonra feraha, zekatı verilerek temizlenmiş mala ya da zorlukla kazanılan mala işarettir.


Bal yediğini gören kişi, sağlık sorunundan kurtulup, neşeli, rahat bir ömür sürer.


Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek

Özel Arama

Site Düzenlemesi
BaglarBal

Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiç bir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
Copyright © 2008-2010 Bağlar Bal 

Kullanım Sözleşmesi I Gizlilik Bildirgesi I İade ve Garanti

Sağlık Bilgileri