Bağlar Bal

Kestane Balı

Bağlar Bal  Kestane Balı özel bir baldır. Sabit arıcılık ürünü olduğundan tamamen yörenin kendine has aromasını taşır. beslenen kadınların tercihidir.
Bağlar Bal Kestane Balının sahip olduğu besleyici özellikleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde olumlu etkilerini ailenin beslenmesini üstlenen kadınların bilmesi gerekmektedir.

Bal


Arıcılar için
uygulama

Android app on Google Play

Bağlar Bal - Sağlıklı Yaşam


 

 

Paketiniz...

Havale / Eft
Bilgilerimizİletişim
Ömer Hakan Köken
(Satış Sorumlusu)
05553444447
02268113919

Adres
Üretim:
Güney köy Yalova
Satış :
Kurtuluş sok 1/10 Yalova

e-posta:
info@baglarbal.com

 

Email Listesine Üye Olun    Özet Akışına Ücretsiz Abone Olun.

Bizi Takip Edin:

Facebook    Twitter

Teslimat ve Sipariş Bilgileri

 

kestane balınız evinize gelsin

Ürünlerimi bana kim ulaştırmaktadır?
Bağlar Kestane Balınız size Yurtiçi Kargo ile ulaştırılacaktır.

Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?

Bağlar Kestane Balınız  kargoya verildikten sonra sizin e-mail adresinize 12 haneli gönderi kodu iletilecektir. Yurtiçi Kargo sitesinden 12 haneli gönderi kodunu girerek  siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Ödemenizi hesabımızda gördükten sonra 24 saat içinde ürünler kargo için hazırlanır. Ürünlerin gideceği yere göre 24 veya 48 saat dilimlerinde kargo adresinize ulaşır. Yani normal şartlarda 3 iş günü içerisinde siparişiniz elinizde olur.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Ödemenizi yapmadan önce siparişinizin tamamını veya bir kısmını iptal edebilirsiniz. Fakat ödemenizi yaptıktan sonra ücretin geri iadesi mümkün değildir.

Kargo ücretini kim öder?

Kargo ücretini alıcı ödüyor.
Arı ürünlerinde kargo ücreti 1 kg de  5-8 TL arasında tutmaktadır, kg arttıkça az bir miktar artış olmaktadır.Siparişiniz,  "ürün gönderildi" mesajı almanıza rağmen 3 iş günü içinde elinize ulaşmadı mı?

Siparişlerinizle ilgili sorunlarınızı müşteri temsilcilerimize bildirin, onlar çözüm için harekete geçeceklerdir.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı ibaresi gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair  bir e-posta ile siparişinizin işleme konulduğu bilgisi size bildirilecektir.

Siparişim Kırık veya Darbeli Geldiyse Ne Yapmalıyım?

Bağlar Bal tarafından gönderilen bütün ürünler özenle ambalajlanıp, en uygun şekilde kargo şirketine teslim edilmektedir. Eğer bir şekilde size ulaşan ürün üzerinde darbe veya kırık var ise bunu o anda ürünü getiren kargo görevlisine bildirmeniz gerekmektedir. Bu yüzden ürünü aldığınız anda hemen kontrol etmeniz rica olunur. Kırık, darbeli, yırtık ambalajları teslim almayınız. Eğer bu tarz bir durum ile karşı karşıya iseniz ürün durumunu bildiren bir not ve de kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile bize göndermeniz rica olunur. Ancak ürün teslimatı sonrasında yapılacak kırık, darbeli ürün iade talepleri dikkate alınmayacaktır. Önemle duyurulur.

İnternet Sitemizden Sipariş Verenlerin Listesi  

İade ve Garanti Şartları

Sipariş Formu

 

 

Özel Arama

Site Düzenlemesi
BaglarBal

Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiç bir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
Copyright © 2008-2010 Bağlar Bal 

Kullanım Sözleşmesi I Gizlilik Bildirgesi I İade ve Garanti

Sağlık Bilgileri