Bağlar Bal

Kestane Balı

Bağlar Bal  Kestane Balı özel bir baldır. Sabit arıcılık ürünü olduğundan tamamen yörenin kendine has aromasını taşır. beslenen kadınların tercihidir.
Bağlar Bal Kestane Balının sahip olduğu besleyici özellikleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde olumlu etkilerini ailenin beslenmesini üstlenen kadınların bilmesi gerekmektedir.

Bal


Arıcılar için
uygulama

Android app on Google Play

Bağlar Bal - Sağlıklı Yaşam


 

Email Listesine Üye Olun    Özet Akışına Ücretsiz Abone Olun.

Bizi Takip Edin:

Facebook    Twitter

Kullanım Şartnamesi ve Hukuki Bilgileri

Bağlar Bal ("Bağlar Bal") Kullanım Şartnamesi ve Hukuki Bilgileri

•·     İçeriğin telif hakları ve kullanımı

•·     Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler

•·     Diğer fikri ve sınai haklar

•·     Feragat

•·     Bağlar Bal'a bilgi sunma

•·     Yargılama yetkisi ve şube detayları

Bu internet sitesini kullanmadan önce kullanım şartnamesini dikkatlice okuyun. Internet sitesine ve sitenin materyallerine erişiminiz ve kullanımınız sizin bu şartları tümüyle kabulünüze ve uymanıza bağlıdır. Eğer bu şartları kabul etmezseniz, internet sitesini derhal terk etmeniz ve internet sitesinden elde ettiğiniz materyallerden ileride alacağınız her türlü faydayı kesmeniz gerekmektedir.

•   İçeriğin telif hakları ve kullanımı.

Bu internet sitesindeki materyallerin telif hakları ve diğer hakları Bağlar Bal'a aittir. Bu sitede size sağlanan materyalleri sadece kendi içinizde bilgi edinmek amacıyla görmek, indirmek ve çoğaltmak hakkına şu şartlara uyarak sahip olabilirsiniz: 1) Materyallerin orijinal hallerindeki bütün bildirimlerin ücretini ödemek 2) Görüntülerle ilgili olarak, sadece yazının etrafındaki görüntüleri kullanmak, 3) Aşağıdaki telif uyarısını içererek:

© Bağlar Bal tüm hakları saklıdır.

Bağlar Bal'ın yazılı izni olmadığı sürece bu internet sitesindeki materyaller başka bir yayın veya ticari amaç için kullanılamaz.
Bu internet sitesindeki herhangi bir bölüm çerçeve veya parça olarak veya başka bir yolla başka bir internet sitesinin bölümü yapılamaz. Bu internet sitesi ve içeriği herhangi türden bir veritabanı oluşturmak veya aynısının (tamamının veya bir bölümünün) siz veya 3. kişiler tarafından ulaşılabilmesi, internet sitesi veya içeriğinin tamamının veya bir bölümünün dağıtılması için veritabanının depo edilmesi amacıyla kullanılamaz.

•   Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler.

İlave şartlar ve koşullar yapılan ticari işlemlere veya Bağlar Bal tarafından bu internet sitesi üzerinde yürütülen promosyonlara da uygulanacaktır. İlave şartlar bu internet sitesi tarafından teklif edilen bütün duyuru panolarına, sanal konuşma mekanlarına ve/veya diğer mesaj ve iletişim olanaklarına da hakim olacaktır. Bu hukuki bilgi sayfasının içerdiği hiçbir şey Bağlar Bal ve sizin aranızda şu anda hüküm ifade eden herhangi bir sözleşmeyi düzeltmek veya düzeltmeye niyet etmek amaçlı değildir.

•   Diğer fikri ve sınai haklar.

Bu internet sitesindeki materyallerde tarif edilen ürün, işlem veya teknoloji Bağlar Bal tarafından saklı tutulan başka fikri hakların konusu olabilir ve bunların altında lisanslı değildir. Bağlar Bal, Bağlar Bal logosu ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitede bulunan diğer markaların ticari markaları mümkün oldukça belirtilmiştir ve Bağlar Bal onların haklarını tanımaktadır.

•   Feragat.

BU INTERNET SİTESİNİN İÇERDİĞİ BİLGİ SİZE 'OLDUĞU GİBİ', SADECE SİZİN DAHİLİ BİLGİ EDİNME AMAÇLARINIZ İÇİN, ÖRTÜLÜ KALİTE GARANTİSİ VEYA PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL OLMAMASI DURUMU DA DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR TEMSİL VEYA KESİNLİK YETKİSİ VEYA BİLGİ BÜTÜNLÜĞÜ VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR YETKİ OLMAKSIZIN SAĞLANMIŞTIR. HİÇBİR OLAYDA BAĞLAR BAL TARAFLARA KARŞI BU SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA BİLGİLERİN GÜVENİLİRLİĞİ VEYA SİTE ÜZERİNDEN ULAŞILAN MATERYALLER VEYA KÂR MAHRUMİYETİ, BELLİ BİR RİZİKONUN DOĞMASINDAN DOLAYI İŞİN ENGELLENMESİ VEYA KESİNTİYE UĞRAMASI, VERİ KAYBINDAN KAYNAKLANAN ZARARLARI DA İÇERMEK VE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE, BAĞLAR BAL BU ZARARLARIN MEYDANA GELMESİ OLASILIĞINDAN HUKUKİ OLARAK İZİN VERİLEN DERECEDE ÖZELLİKLE HABERDAR EDİLSE DE INTERNET SİTESİNİN HİPERLİNK EDİLMESİNDEN DOĞAN DİREKT, DİREKT OLMAYAN, TESADÜFİ, KULLANIMIN DOĞAL VE ZORUNLU SONUCU OLMAYAN VEYA DOLAYLI ZARARDAN ÖTÜRÜ SORUMLU OLMAYACAKTIR. BAZI YARGILAMA ALANLARI ÖRTÜLÜ GARANTİLERİN VE YETKİLERİN DIŞARDA BIRAKILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, O YÜZDEN YUKARIDA BELİRTİLEN MAHRUMİYETLER SİZE UYGULANMAYABİLİR.

Bu internet sitesindeki materyaller, teknik kusurlar veya baskı hatalarından kaynaklanan yanlışlar içerebilir ve bu durumda bilgi değişecek, güncellenecek ve uyarı yapılmadan silinecektir. Bağlar Bal bu materyalde tarif edilen ürünlerde ve/veya programlarda her zaman düzeltme ve değişiklik yapabilir. Bağlar Bal bu internet sitesinin devamlı ve hatasız işleyeceğini veya noksanların düzeltileceğini garanti etmemektedir. Bağlar Bal bu internet sitesinin sizin bilgisayar ekipmanınızla uyumlu olduğunu veya internet sitesinin veya sunucunun virüslerden veya hatalardan, 'solucan' ya da 'Truva atından' arınmış olduğunu garanti etmez. Bağlar Bal bu tür tahrip edici özelliklerden doğacak sonuçlardan zarar görmenizden sorumlu olmayacaktır.

Bütün bunlara ek olarak, Bağlar Bal bu internet sitesi üzerinden ulaşmayı seçeceğiniz başka bir internet sitesiyle ilgili garanti veya yetki vermemektedir. Bağlar Bal tarafından bu tarz internet sitelerine ulaşım sağlayan linkler sadece sizin rahatlığınız içindir ve Bağlar Bal'ın bu internet sitelerini veya içeriklerini onayladığını ima ettiği farz edilmemelidir.

•   Bağlar Bal 'a bilgi sunma.

Genel bilgilendirme için lütfen gizlilik politikası bölümümüze bakınız. Bağlar Bal ile aranızda bu tarz bilgileri paylaşmak ile ilgili başka yazılı sözleşmeniz olmadıkça, Bağlar Bal bu internet sitesi aracılığıyla sizden gizli veya müseccel bilgi almak istememektedir. Bağlar Bal'ın internet sitesinden edindiği ve gizlilik politikası kısmında belirtilen sizin kişisel tanınabilirliğinizle ilgili bilgiler dışındakiler 'GİZLİ OLMAYAN BİLGİ' farz edilecektir. BAĞLAR BAL'A BU INTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN VEYA BAŞKA BİR ELEKTRONİK YOLLA YAZILI BİR SÖZLEŞME OLMADAN VE SİZİN TEKLİFİNİZE BAĞLI OLARAK BİLGİ GÖNDERMENİZ HALİNDE, BAĞLAR BAL'IN O BİLGİLERİ, SİZE KARŞI HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜ OLMADAN KULLANABİLECEĞİNİ ANLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. Eğer Bağlar Bal'a nasıl fikir teklif edileceği konusunda bilgi edinmek isterseniz, lütfen sitedeki 'iletişim' bölümüne tıklayın ve iletişim formunu doldurun.

•   Yargılama yetkisi

Bu sitenin kullanımı ve siteye ulaşım Türkiye Cumhuriyeti Hukuku tarafından yorumlanacak ve hüküm verilecektir. Bağlar Bal ve Kullanıcı Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin yetkisine uyacaktır.

 

 

Özel Arama

Site Düzenlemesi
BaglarBal

Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiç bir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.
Copyright © 2008-2010 Bağlar Bal 

Kullanım Sözleşmesi I Gizlilik Bildirgesi I İade ve Garanti

Sağlık Bilgileri